Short Term Projects (STP)

voorkant STP flyerachterkant STP flyer

30 januari 2013:

*** Laatste informatieavond over de Short Term Projecten van 2013 naar Ghana, Teenstreet Duitsland (+ optioneel TiM project) en Timor. Aanvang 20:00 @ Bethel ***

Short term projecten:

Ieder jaar is het binnen de Bethel mogelijk om deel te nemen aan Short Term Projects. Deze projecten zorgen voor levensveranderende ervaringen zowel voor de deelnemers als voor de plaatselijke bevolking van een land/stad/dorp dat wordt bezocht. Door samen te werken aan een betere wereld werken wij aan de christelijke opdracht. In de komende jaren willen wij langdurige relaties opbouwen in de landen die worden bezocht zodat ook de impact van STP in die landen zichtbaar wordt. 

In het seizoen 2012/2013 worden er verschillende short term projecten aangeboden door onze gemeente. Deze projecten worden ondersteund door de gemeente maar zijn ook toegankelijk voor gasten.

Voor meer informatie kunt u terecht bij Evert van Wieren (evanwieren@bethel.nl)
 

Short Term Projects 4 eternal impact
- Visie van Short Term Projects.
 

Missie van Bethel's Short Term Projects:

Het doel van het getuigen van Jezus door STP is om mensen te laten zien wie Jezus voor ons persoonlijk is. Op een praktische manier invulling geven aan ons persoonlijk geloof betekent dat wij in actie komen en de wereld in trekken. Door projecten heen willen we mensen die we ontmoeten inspireren en motiveren. We investeren een korte tijd en geld om onze kennis van Jezus te delen. Daarmee beleven we de levensveranderende kracht van het Evangelie in ons eigen leven en in dat van anderen. Samen ervaren wie God is, in de praktijk van iedere dag.

Video over Ghana