Gebedspunten voor Jongerenwerk

  • Dank voor een mooi seizoen waarin jongeren gevoed, opgebouwd en geraakt werden door de Heer.
  • Dank voor de nieuwe en frisse ideeën die gaandeweg het seizoen zijn ontstaan voor onder andere onderlinge verbinding in het jongerenwerk.
  • Dank voor de intensieve samenwerking tussen Tiener- en Jongerenwerk, waardoor de verbondenheid tussen tieners en jongeren is gegroeid. 
  • Bid om zegen dat de ideeën die er zijn voor het jongerenwerk tot uitvoering mogen komen en dat Jezus daarin verhoogd zal worden.
  • Bid dat er door het jongerenwerk heen meer verbinding mag ontstaan in de gemeente, waarin Jezus gedeeld mag worden en we elkaar aansporen tot het volgen van Jezus.
  • Bid dat de huidige teams uitgebreid mogen worden met gemeenteleden die hart hebben voor jongeren.
  • Bid dat dit seizoen een herijking mag zijn voor het jongerenwerk en dat de Heer de juiste mensen op de juiste plek brengt in het jongerenwerk.
  • Bid ten slotte dat Gods zegen zal rusten op de teams die er zijn in het jongerenwerk en in de gemeente.